aradtorshi
خانه / آبلیمو / فروشنده آبلیمو طبیعی درجه یک در تهران

فروشنده آبلیمو طبیعی درجه یک در تهران

آبلیمو یکی از پرمصرف ترین چاشنی های ترش در بین خانواده‌ های ایرانی می باشد از این رو فروشنده آبلیمو طبیعی و سنتی با کیفیت درجه یک در تهران و دیگر شهرستان‌ های ایران درصدد فروش این محصول برآمدند.

فروشنده آبلیمو طبیعی درجه یک در تهران

خرید آبلیمو از تولید کننده با پایین ترین قیمت

خرید آبلیمو از تولید کننده با پایین ترین قیمت

خرید آبلیمو  از تولید کننده با پایین ترین قیمت از طریق روش‌ های نوین اینترنتی امروزه انجام می پذیرد.

آبلیمو یک چاشنی پر استفاده در بین خانواده‌ های ایرانی است که از آن برای درست کردن انواع سالاد و دسر ها استفاده می شود. آبلیمو از میوه لیمو تولید می شود که دارای فواید و خواص منحصر به فردی است.  از این محصول می‌ توان به برای درمان برخی از بیماری‌ ها استفاده های زیادی کرد.

امروزه در راستای افزایش استفاده از آبلیمو در بین خانواده‌ های ایرانی، این محصول هم با روش‌ های سنتی و هم با روش‌ های صنعتی تولید می‌ شود در روش سنتی آبلیمو این محصول در فصل برداشت لیمو ترش به صورت عمده تولید می شود.

همان طور که مستحضر هستید لیمو ترش به صورت عمده در شمال و جنوب کشور برداشت می‌ شود. از مهم ترین مناطق تولید کننده آب لیمو در ایران می توان به شهرستان جهرم در استان فارس اشاره کرد.

شهرستان جهرم دارای باغ‌ های بسیار زیادی است که زیر کشت درختان لیمو ترش هستند. سالانه در شهریور ماه انواع لیمو ترش از این باغات برداشته می شود و به منظور تولید آبلیمو های سنتی و هم چنین تولید آبلیمو های صنعتی وارد کارگاه و کارخانه های مختلف می شود. ناگفته نماند که آبلیمو سنتی دارای کیفیت بهتر نسبت به آبلیمو های صنعتی است. از این رو قیمت آبلیمو طبیعی و سنتی در مقایسه با قیمت آبلیمو های صنعتی به مراتب بیشتر است.

فروشنده آبلیمو درجه یک فله در تهران

فروشنده آبلیمو فله  درجه یک در تهران محصولات خود را در گالن های ۲۰ لیتری به مشتریان ارائه می دهد. البته بسته بندی های دیگری نیز در زمینه آبلیموی سنتی و صنعتی در نظر گرفته می‌ شود که بیشترین سایز های مورد فروش آبلیمو در بازار شامل موارد زیر می شود:

 • آبلیموی ۱ لیتری
 • آبلیمو ۱٫۵ لیتری 
 • آبلیمو ۲ لیتری 
 • آبلیمو ۴ لیتری

برند های زیادی در زمینه تولید آبلیمو با روش های صنعتی در حال فعالیت هستند که این تولید کنندگان محصولات خود را در بسته بندی های فوق و به صورت برند سازی شده وارد بازار های خرید و فروش می کنند. در خط تولید آبلیمو های صنعتی در بیشتر موارد که فصل برداشت لیمو ترش نیست. از کنسانتره های لیمو استفاده می شود. از این رو می‌ توان گفت آبلیمو های صنعتی دارای کیفیت پایین تری نسبت به آبلیمو های طبیعی هستند.

بازار انواع آبلیمو خانگی و صنعتی در کشور

بازار انواع آبلیمو خانگی و صنعتی در کشور

بازار انواع آبلیمو خانگی و صنعتی در کشور در راستای مصرف عمده این محصول در بین خانواده های ایرانی پر رونق است. خانواده‌ های ایرانی از آبلیمو به عنوان مهم ترین چاشنی در تهیه مواد غذایی خود استفاده می کنند.

همان طور که در مبحث قبلی اشاره شد آب لیمو دارای خواص و فواید بسیار زیادی است که از نظر طب سنتی تمامی خواص این محصول مورد تایید قرار گرفته است. از مهم ترین فواید و خواص آب لیمو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موثر در درمان سرما خوردگی
 • موثر در تقویت بدن
 • مفید برای درمان سنگ کلیه
 • مفید در درمان یبوست
 • تنظیم کننده فشار خون
 • موثر در کاهش اثرات آرتروز
 • موثر در درمان سوزش سر دل

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم فرآیند تولید آبلیمو در ایران با روش های سنتی و صنعتی انجام می پذیرد. در خط تولید آبلیمو های درجه یک صنعتی از ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. در این خط تولیدی ها به منظور تولید بهترین آبلیمو از لیمو های آب دار تولید شده در مناطق مختلف ایران استفاده می شود.

همان طور که قبلا اشاره شد در برخی موارد برای تولید آبلیمو از کنسانتره های لیمو ترش هم استفاده می شود.

لیمو یک محصول تولید شده در شمال و جنوب کشور ایران است.  مهم‌ترین خاستگاه تولید آبلیمو و برداشت لیمو ترش شهر جهرم است.

در شهر جهرم سالانه مقدار بسیار زیادی لیمو های زرد و لیمو های آب دار برداشته می شود که برای تولید آبلیمو های صنعتی و سنتی بهترین گزینه می باشند.

لیمو آب دار و لیمو زرد در ایران از شهریور ماه تا آبان ماه مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند. بعد از برداشت لیمو در این مناطق به منظور تولید آبلیمو صنعتی، آن ها را وارد کارخانه ها می کنند. در مرحله اول شستشوی این محصولات انجام می‌ شود و در مراحل بعدی به کمک دستگاه ها و تجهیزات مدرن آبگیری از لیمو  انجام می شود. بعد از پروسه تولید مهم ترین پروژه در خط تولید آب لیموی صنعتی نحوه بسته بندی و لیبل زنی این محصول می باشد که هر برند از بسته بندی های خاص و از لوگوی مختص در این زمینه استفاده می‌ کند. در راستای این موضوع در بازار شاهد ارائه برند های مختلفی در این زمینه می باشیم که دارای کیفیت و مرغوبیت خاصی هستند.

بهترین آبلیمو متعلق به کدام برند است ؟

خریدار آبلیمو در بازار  این سوال برایش پیش می آید که  بهترین آبلیمو متعلق به کدام برند خواهد بود؟

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم آبلیمو در ایران در برند های مختلفی تولید می شود که هر یک از این برند ها از لیببل های مختلف و از خط  تولید های متفاوت برای تولید این محصول استفاده می‌ کنند. در بین برند های تولید کننده آب لیمو به صورت صنعتی برند هایی موفق هستند که برای تولید محصولات خود از لیموی طبیعی استفاده می‌ کنند.

لیمو طبیعی در مقایسه با کنسانتره لیمو خواص و فواید فوق العاده بهتری دارد. از این رو برای تولید بهترین محصولات در این زمینه باید از لیمو های طبیعی استفاده شود.

اگر به مقایسه آبلیمو های صنعتی و سنتی بپردازیم. باید به این موضوع اشاره نماییم که آبلیمو های سنتی در مقایسه با نمونه های صنعتی از کیفیت و قیمت فروش بهتری بالاتری هستند.

غلظت آب لیمو های طبیعی و رنگ و طعم آن ها نسبت به آب لیمو های صنعتی بیشتر است و بهترین آبلیموی طبیعی را باید در فصل آن تهیه کرد. فصل آبلیمو گیری در ایران هر ساله  از شهریور ماه  تا آبان  ماه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
معصومه هواشمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129612804
آدرس کانال: aradtorshi@
پست الکترونیکی: Aradtorshi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عمده آبلیمو به صورت عمده

آبلیمو یکی از چاشنی های بسیار لذیذی است که ایرانیان در غذا های خود بسیار از آن استفاده و بهره برداری می کنند. در کشورمان برند های تجاری و کارخانجات تولیدی بسیار

پاسخی بگذارید